top of page

Náš příběh

kolecko_SE_stinem.png

Podívejte se na krásy našeho hlavního města z trochu jiné perspektivy!

kaja.jpg
Kája

z Budějc

Kája pochází z Českých Budějovic a byla součástí obzvláště povedeného vrhu gymnazistů, proto si myslím, že i ona musí být předurčena k velkému úspěchu a rozhodla jsem se ji přijmout za parťačku ;) Už nesčetněkrát se mi potvrdilo, že to bylo dobré rozhodnutí. Kája je totiž realista a taky tak trošku puntičkář. Navíc neznám nikoho jiného, kdo nemá rád teplé nápoje. Ano ani čaj!

Baru_edited_edited.jpg
Bára

drsňačka

Barča je bezprostřední, drsná a vražedně upřímná. Kdo by se s ní chtěl dělit o jídlo, zaplakal by, je totiž z Ostravy. Často lítá hlavou v oblacích a je třeba ji posadit zpátky na zem. Každopádně nezkazí žádnou srandu a má velmi specifický ostrovtip. Její vášní je příroda, knihy, sport a čaj! Každé ráno podstupuje velmi dlouhý rituál přípravy a konzumace černého čaje s citronem a medem. Bez toho její den nemůže začít! 

Klára_edited.jpg
Klára

parťák

Pokud opravdu na naší hru vyrazíte, s největší pravděpodobností se potkáte s Klárou. Ta s námi tvoří perfektní a stabilní tým od úplného začátku. Je to srdcař a můžeme se na ní vždy spolehnout. Kromě toho má také cestovatelského ducha a pokud byste náhodou potřebovali, bez problémů se zvládne postarat i o vaše děti :)

bottom of page